Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Teatri i Prishtinës pret këtë fundjavë shfaqjen me 5 yje “Mes Çarçafëve”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teatri Shëritës sjell për dy ditë më radhë në Teatrin Kombëtar të Kosovës, në Prishtinë shfaqjen më të re “Mes Çarçafëve”. Aktorja e madhe Yllka Mujo do të jetë përballë të mrekullueshmes Ermira Hysaj.

Asnjëra nuk është heroinë, asnjëra nuk është më e mirë se tjetra ama bashkë do vënë në skenë një shfaqje që e mban të pazbehur interesin deri në fund. Me interpretime të shkëlqyera, investim të jashtëzakonshëm në skenografi, muzikë dhe kostumografi të zgjedhur, “Mes Çarçafëve” nuk duhet humbur.

albsig

Në datat 11 dhe 12 qershor në ora 20.00, publiku i Prishtinës do të ketë mundësi të ndjekë këtë shfaqe të mrekullueshme në teatrin e qytetit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img