Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Teatri i Durrësit pret këtë javë shfaqjen me 5 yje “Mes Çarçafëve”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Teatri Shëtitës Çajupi sjell për tre ditë më radhë në Teatrin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit shfaqjen më të re “Mes Çarçafëve”. Aktorja e madhe Yllka Mujo do të jetë përballë të mrekullueshmes Ermira Hysaj.

Asnjëra nuk është heroinë, asnjëra nuk është më e mirë se tjetra ama bashkë do vënë në skenë një shfaqje që e mban të pazbehur interesin deri në fund. Me interpretime të shkëlqyera, investim të jashtëzakonshëm në skenografi, muzikë dhe kostumografi të zgjedhur, “Mes Çarçafëve” nuk duhet humbur.

albsig

spring

Në datat 18, 19 dhe 20 maj, ora 19.00, publiku durrsak do të ketë mundësi të ndjekë këtë shfaqe të mrekullueshme në teatrin e qytetit. Interesi ishte i lartë dhe në Elbasan, aty ku për tre ditë salla e Teatrit “Skampa” ishte e tejmbushur.

Me regji të Kiço Londos, shfaqja ka të papritura të shumta që do t’ju emocionojnë. Biletën tuaj mund ta rezervoni në numrin: 069 4825 145.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img