Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Tea Trifoni shtatzënë për herë të parë

Shkruar nga Newsbomb
Tea Trifoni shtatzënë për herë të parë

Ish-konkurentja e Përputhen, Tea Trifoni, do të bëhet nënë për herë të parë. Burime për IconStyle bëjnë me dije se ajo është shtatzënë, ndërkohë babai i fëmijës nuk është një personazh publik.

Deri më tani asnjë thashethem nuk ka qarkulluar lart e poshtë për bukuroshen në lidhje me jetën e saj private, prandaj dhe ky lajm është një suprizë për të gjithë.

Nëse bëjmë një xhirro të vogël në llogarinë e Teas në “Instagram” vemë re se ndryshe nga si ishim mësuar ta shihnim, pra mjaft aktive në rrjet, ajo së fundmi i ka rralluar postimet.

Epo, lajmi u mor tani presim konfirmimin nga vetë Tea.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese