Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të zhdukura prej 1 janarit 2021, gjenden në Përmet dy vajzat e mitura nga Tirana (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a3bb4c211e0b656f914b76feea8d5c38

Dy vajzat e mitura që u zhdukën në datë 1 janar 2021 në Tiranë, janë gjetur nga Policia në Përmet.

Policia e Tiranës bën me dije se ka gjetur dy të miturat Kejsi Ahmetaj dhe Mojna Hajdaraj. Ato janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe pritet të dërgohen drejt Tiranës.

“Si rezultat e kontrolleve të vazhdueshme nga DVP Tiranë, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Sarandë dhe Komisariatin e Policisë Përmet, paraditen e sotme u bë e mundur gjetja e dy vajzave të mitura që janë larguar nga banesa më datë 01.01.2021.

Vajzat janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe ndodhen në Komisariatin e Policisë Përmet, ku do të merren nga shërbimet e DVP Tiranë dhe do të dërgohen nëpër banesat përkatëse”, njofton Policia.

Ne foto: Kejsi Ahmetaj
135588038_484430016055183_5190535180231431170_n.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img