Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Të veshur me të bardha dhe më të lumtur se kurrë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kurorëzojnë dashurinë në Las Vegas (Foto)

Lajme të ngjashëm

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në Las Vegas.

Këngëtarja u martua me Ben Affleck në një kishë, ndërsa lajmine a kanë bërë me dije me anë të fotove në rrjete sociale.

“Dashuria eshte e bukur. Dashuria është e sjellshme. Dhe siç duket, ka edhe shumë durim. 20 vite durim”, ka shkruar Jennifer Lopez në letrën e saj, të cilën e nënshkruan tashmë si Jennifer Lynn Affleck.

Jlo shihet e  veshur me një vello të bardhë, flokët e kapura thjeshtë dhe shuëm e buzëqeshër,dnërsa Affleck me një kostum të bardhë.

Jennifer Lopez 52 vjeç dhe Ben Affleck 49 vjeç, filluan lidhjen e tyre në fillim të viteve 2000 me çiftin duke thënë se ata ishin fejuar, ndërsa në 2004 dhanë lajmin se lidhja e tyre kishte marr fund.

Kujtohet se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck zyrtarizuan lidhjen e tyre më 10 prill 2022. Çifti i preferuar i Hollivudit, #Benifer më pas u deklarua se ishin gati të ngjisnin shkallët e kishës.


Më shumë