Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

‘Të ta lëpij pak’, gazetari i bën pyetjen e PAPRITUR Isida Mollaymerit, ja përgjigja (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

94608901fdef3f6c07507195bc7a1c85

Balerina e njohur shqiptare Isida Mollaymeri është e ftuar këtë javë në emisionin ‘Thumb’ me Fatma Haxhialiun dhe Aulona Mustën.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen në këtë episod të ‘Thumb’ është kërkesa e gazetarit Klinton Zeqiraj.

‘Me çfarë e ke lyer fytyrën sot’, e pyet gazetari, ndërkohë që balerina tregon se ka përdorur krem pudër Channel, por pa e pritur pyetjen e radhës.

‘Të ta lëpij pak’, është kërkesa që Klinton i bën Isidës, ndërkohë që kjo e fundit pranon e habitur.

ghjg.png

Më shumë

spot_img