Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Të shtënat në Elbasan, një plumb përfundon në shtëpinë e të moshuarve (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”, Elbasan.

Ndërkohë një prej plumbave ka përfunduar në katin e pestë të një pallati ku jeton një çift të moshuarish. Ky plumb qorr ende nuk është konfirmuar nga policia se nga ka ardhur.

Fatmirësisht nuk raportohet për asnjë të plagosur. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.  

spot_img

Më shumë

spot_img