Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Të shtënat me armë zjarri në Shkodër, Policia jep DETAJE: U qëllua drejt makinës së një 30-vjeçari, disa persona të shoqëruar, mes tyre edhe…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7e88c59625ad5e26988ba657cbd5b789

Detaje të reja kanë dalë nga të shtënat me armë zjarri, që u rregjistruan rreth një orë më parë në fshatin Vukatanë të Shkodrës.

Sipas policisë, është qëlluar në drejtim të mjetit tip “Hyundai”, me drejtues shtetasin F. H. 30 vjeç, banues në fshatin Dobraç, Shkodër.

Sakaq, konfirmohet se nuk ka asnjë person të lënduar.

Si rezultat e veprimeve të shpejta janë shoqëruar disa persona dhe dyshohet se mes tyre mund të jenë edhe autorët e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 29.06.2020, rreth orës 12:30, në rrugën e fshatit Vukatanë, Shkodër, në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri në drejtim të mjetit tip “Hyundai”, me drejtues shtetasin F. H. 30 vjeç, banues në fshatin Dobraç, Shkodër. Nga të shtënat nuk ka asnjë person të lënduar.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Si rezultat e veprimeve të shpejta janë shoqëruar disa persona dhe dyshohet se mes tyre mund të jenë edhe autorët e ngjarjes.

Vijon krehja e zonës dhe grupi hetimor po vijon punën për fiksimin e çdo prove që mund të shërbejë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img