Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Të shtënat me armë zjarri në Durrës, policia zbulon çfarë ndodhi: Pas konfliktit, një 25-vjeçar u plagos në…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Durrësit ka lëshuar një njoftim zyrtar lidhur me ngjarjen e ndodhur sot pasdite në orën 19:20 në lagjen nr.4 në qytet.

Bëhet me dije se pas një konflikti të çastit, një 25-vjeçar është plagosur me armë zjarri në dorë dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia po bën çmos për kapjen e autorit të ngjarjes.

Njoftimi i plotë

“Më datë 22.03.2021, rreth orës 19:20, në lagjen nr.4, Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit, është plagosur në dorë me armë zjarri shtetasi A. T., 25 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe po krehin zonën për të bërë të mundur kapjen e autorit, shtetasit E.B

Në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës janë shoqëruar disa persona.”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img