Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Të shtënat me armë zjarri në Divjakë, u qëllua afër shtëpisë së ish-policit (EMRI)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasditen e sotme rreth orës 18:50 në fshatin Ferras të Divjakës një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është larguar.

Sipas informacioneve nga vendngjarja, autori ka qëlluar në afërsi të banesës së Pëllumb Beqirajt.

Beqiraj është një ish-polic, pasi deri disa muaj më parë ka qenë gardian në burgun e Fierit, ndërsa nuk dihet ende nëse kjo ngjarje ka lidhje me detyrën që ai ka patur.

Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për kapjen e autorit.


spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img