Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të shtënat me armë te Gjykata e Tiranës, qëllohet për vdekje një person, plagoset dhe ish-prokurori Adriatik Cama (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri raportohen në këto momente në Tiranë, shkruan newsbomb.al.

Paraprakisht, bëhet me dije se të shtënat kanë ndodhur pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, Tiranë. Kanë qenë banorët e zonës ata që kanë njoftuar Policinë. SIpas dëshmitarëve, janë dëgjuar 4 të shtëna.

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë te ish-Ekspozita. Nga pamjet e mëposhtme shihet se në vendngjarje ka prezencë të shtuar të forcave të Policisë.

Personi i plagosur raportohet se është plagosur ish-prokurori Adriatik Cama.

Ish-prokurori Adriatik Cama (personi që shikoni në foton e mëposhtme) punonte si avokat. Së fundmi, ai shërbente si avokat i ish-policit të Shqiponjave Nevaldo Hajdaraj.

196789764 1391630577888735 8001863164336571972 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img