Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të shtënat me armë në Shkodër, zbulohet identiteti i të plagosurit, policia identifikon autorin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

21a122bf439503c83389a5079d62c0f3

Mikel Fusha është personi që ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës.

Ai ka marrë një plumb në këmbë dhe aktualisht ndodhet në spitalin e Shkodrës ku po merr trajtimin mjekësor, ndërkohë që raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shkak për ngjarjen është një konflikt i çastit mes tij dhe autorit. Ndërkohë polciia e ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img