Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Të shtënat me armë në Mamurras, i plagosuri është polic i patrullës (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ilir Zeka, polic i patrullës së Policisë në Mamurras, raportohet se ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë zjarri që ajnë dëgjuar pak më parë në këtë qytet.

Shkaku i ngjarjes nuk dihet ende, ndërsa forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj. Më herët u raportua për dy policë të plagosur, ndërsa tani mësohet se i plagosuri është Ilir Zeka.

Nuk dihet nëse Zeka është plagosur gjatë ndonjë operacioni të Policisë apo bëhet fjalë për ndonjë përplasje të momentit.

Gjithashtu, raportohet se në spital ka mbërritur i plagosur dhe një efektiv tjetër i Patrullës, Flamur Lleja. Aktualisht ata ndodhen në spital dhe jashtë rrezikut për jetën.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img