Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të shtënat me armë në Lezhë, Policia: U qëllua drejt një 25 vjeçari, s’ka të lënduar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

96071a0c896d800424cacbcae1af92e4

Eduart Pica është 25 vjeçari ndaj të cilit mbrëmjen e djeshme është qëlluar me armë zjarri, teksa ai lëvizte me makinën e tij.

Sipas Policisë, rrethanat e kësaj ngjarje janë të paqarta, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Lezhë/ Informacion paraprak

Në lagjen “Nënë Tereza” , Lezhë në rrethana ende të paqarta, është qëlluar me armë zjarri në drejtim të mjetit me drejtues shtetasin E.P.,25 vjeç.

Në vendin e ngjarjes ndodhen shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Nga verifikimet e bëra nga shërbimet e Policisë, rezulton se nuk ka persona të dëmtuar.

Nga shërbimet e DVP Lezhë dhe Komisariatit të Policisë Lezhë janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe vijon krehja e zonës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img