Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të shtënat me armë drejt makinës së Nardi Abazi në Tiranë, mjeti u gjet i braktisur nga pronari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

83f18a81b5576929285b829cef24dd11

Detaje të reja janë zbardhur nga atentati i mbrëmshëm ndaj 24-vjeçarit Nardi Abazi te Rruga ‘5 Maji’ në Tiranë.

Bëhet me dije se Policia nuk ka pasur asnjë telefinatë për të shtëna me armë dhe se makinën që ishte e qëlluar nga plumbat e kishin gjetur rastësisht. Mjeti është gjetur i braktisur dhe pas verifikimeve të targës është konstatuar pronari, 24 vjeçari Nardi Abazi.

Ai para policisë është shprehur se ishte në ecje kur është qëlluar me armë.  Policia po vijon hetimin për të bërë të mundur identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img