Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të shtëna me armë zjarri pranë Gjykatës së Elbasanit, plagoset një grua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mesditen e sotme në Elbasan.

Bëhet me dije se të shtënat me armë zjarri janë shënuar pranë Gjykatës së Elbasanit.

Mësohet se burri ka qëlluar me armë gruan. Gruaja është dërguar me urgjencë në spital dhe është në gjendje të rëndë.

Ndërhyrja në kohë e policisë ka bërë të mundur kapjen dhe prangosjen e autorit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img