Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, plagoset një person në zonën e ‘Skelës’

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5fd27dd52144b3a012408f924658c6e5

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Vlorë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Sipas të dhënave paraprake, disa persona kanë bërë sherr me njëri-tjetrin, ndërsa në vendngjarje është gjetur edhe një thikë.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i personit të plagosur, i cili është goditur fillimisht me qytën e pistoletës dhe më pas është goditur me armë.

Policia ndodhet në vendngjarje duke punuar për zbardhjen e rrethanave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img