Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Velipojë, dyshohet për të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

91fa245907f88d60c7526210e8e8942f

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Velipojë të Shkodrës, në zonën e plazhit.

Deri më tani nuk dihen shumë detaje në lidhje me rrethanat e ngjarjes, por dyshohet se ka të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të dinamikës.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img