Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, raportohet për një vrasje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nga atentati në “Selman Stermasi” ka mbetur i plagosur rëndë me një plumb në kokë dhe një në gjoks biznesmeni Tefik Hyka. 

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pranë stadiumit “Selman Stërmasi”.

Tefik Hyka ka qenë ish-drejtor i fabrikës së tullave në Vorë. Sakaq mëshet se ka mbetur një tjetër person i plagosur. Autori ka qenë duke udhëtuar me motor dhe prej andej ka qëlluar në drejtim të biznesmenit.

Më shumë

spot_img