Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, një 50-vjeçar i vdekur

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në orën 15:00 në fshatin Pëllumbas në Tiranë.

Policia njofton se është vetëvrarë shtetasi D.M., 50 vjeç.

Familjarët thonë se ai vuante nga depresioni dhe ndaj mund të ketë ndërmarrë këtë akt të rëndë.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:00, në fshatin Pëllumbas, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi D. M., rreth 50 vjeç.

Nga deklarimet e familjarëve rezulton se  shtetasi D.M, vuante nga depresioni.

Grupi hetimor punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë