Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, ka të plagosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në mbrëmje në Tiranë. Dyshohet nga të shtënat ka dhe të plagosur.

Raportohet se vendi ku kanë ndodhur të shtënat është rruga “Todi Shkurti” në Njësinë 2, por nuk dihen rrethanat.

Newsbomb do ju mbajë të informuar lidhur me detajet, por deri më tani raportohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal.

Bëhet fjalë për një konflikt të 135astit dhe ka dy persona të plagosur, një prej tyre në gjendje më të rëndë.

LEXO EDHE: “Një grup ka hyrë në lokal për të marrë kamerat”, PAMJE nga vendngjarja me 2 të PLAGOSUR në Tiranë (EMRAT)

LEXO EDHE: FOTO/ Këtu ndodhën të shtënat me armë, Policia: Po ndjekim autorin që plagosi dy të rinjtë në lokal (EMRAT-DETAJE)

LEXO EDHE: VIDEO/ Plumb në shpatull dhe në gjoks, të plagosurit mund të flasin: Na qëlloi Aldo…

Tiranë/Informacion shtesë

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë në lidhje me ngjarjen e ndodhur në rrugën “Todi Shkurti” ku mbetën të plagosur shtetasit A. Gj dhe J. M., ju bëjmë me dije se:

Fale veprimeve të shpejta dhe profesionale dhe si rezultat i hetimeve paraprake të kryera në vendngjarje dyshohet se autor i ngjarjes është shtetasi A. I(Gj)., 31 vjeç. Vijon puna intensive për kapjen e tij.

Më shumë

spot_img