Hapësire reklamuese

Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, 2 të plagosur

Shkruar nga Newsbomb

Dy persona raportohet të kenë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë në Kamëz.

Ngjarja ka ndodhur disa minuta më parë në rrugën “OSBE” të Kamzës. Mësohet se të plagosur kanë mbetur një burrë dhe një grua, të cilët janë transportuar në spilat. Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese