Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, qëllohet në drejtim të një personi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fd0aeb83ce7a492c361932dc8abcb41b

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në fshatin Vukatanë të Shkodrës.

Mësohet se dy persona, të cilët lëviznin me motor kanë qëlluar drejt makinës tip ‘Hundai’ me targa AA 207 CV, e cila drejtohej nga shtetasi me iniciale ‘F.H’. 

Ndërkohë paraprakisht nuk raportohet për viktima apo të lënduar.

Sakaq, policia është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img