Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plumbi godet dritaren e një banese

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë raportohen nga qyteti i Shkodrës mbrëmjen e kësaj të mërkure.

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbeg” të qytetit, pranë vendit të njohur si Penda e lumit Kirit, në rrethana ende të paqarta.

Nga të shtënat me armë, dyshohet pistoletë, raportohet se një plumb ka goditur dhe thyer xhamin e një banese aty pranë.

Momentalisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Më shumë