Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Të shtëna me armë zjarri në mes të Shkodrës, plagoset ish-kryetari i Komunës, dëmtohet në shtyllën kurrizore(EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri raportohet të jenë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Shkodër. Si pasojë ka mbetur i plagosur ish-kryetari i Komunës Velipojë, Pashko Ujka. Ngjarja ka ndodhur pranë Universitetit te Shkodrës “Luigj Gurakuqi”.

I plagosuri, Ujka është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal të Shkodrës, i cili mësohet se ka marrë plagë në shtyllën kurrizore.

Ndërkohë ende nuk bëhen me dije rrethanat e ngjarjes dhe as identiteti i autorit të plagosjes së tij, ndërsa policia ka shkuar vendngjarje dhe po punon për të identifikuar autorin/ët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img