Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër pas sherrit mes dy kushërinjve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë janë raportuar mbrëmjen e sotme rreth orës 22:30 në fshatin Drisht të Postribës në Shkodër.

albsig

Forcat e policisë dhe një grup i FNSH-së janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes pasi janë njoftuar nga banorët e zonës.

Mësohet se në fshat ka ndodhur një konflikt mes dy kushërinjve. Pasi kanë debatuar ashpër, njëri prej tyre ka marrë çiften dhe ka qëlluar në ajër. Arma e zjarrit është sekuestruar nga Policia që ka kryer edhe shoqërimin e tyre për sqarimin e mëtjeshëm të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img