Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një person mbërrin i plagosur në spital (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Shkodër. Bëhet me dije se një person i identifikuar si Pjetër Kola nga fshati Ungrej i Lezhës, është paraqitur i plagosur në urgjencën e spitalit Rajonal të Shkodrës.

Mësohet se ngjarja eshte regjistruar ne aksin rrugor, Vau Dejës – Pukë, por ende nuk dihen detaje ne lidhje me rrethanat e ngjarjes, ndërsa i plagosuri, sipas të dhënave paraprake ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorit të plagosjes, si dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë
spot_img


spot_img