Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, në lagjen “Guerrile”

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri raportohen mbrëmjen e kësaj të marte në Shkodër. Në lagjen “Guerrile”, një shtetas ende i paidentifikuar ka qëlluar në ajër dhe është larguar.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë ngritur pika kontrolli, si dhe vijon krehja e zonës, për të bërë të mundur kapjen e autorit.

“Rreth orës 20:05, në lagjen “Guerrile”, afër livadheve, një shtetas ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri, në ajër.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë ngritur pika kontrolli, si dhe vijon krehja e zonës, për të bërë të mundur kapjen e autorit. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e Policisë së Shkodrës.

Më shumë