Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Të shtëna më armë zjarri, punonjësi i postës vret dy kolegët dhe më pas qëllon edhe veten

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre punonjës të shërbimit postar amerikan u vranë gjatë të shtënave me armë në Qendrën e Renditjes së Postave në shtetin federal Tennessee.

Mediet e huaja raportojnë se inspektorja Postare e SHBA Susan Link tha se tre punonjësit e postës u gjetën të vdekur pas të shtënave në Aneksin e Transportuesit Lindor Lamar, në një lagje të Memphis.

Autoritetet amerikane deklarojnë se postieri qëlloi mbikëqyrësin dhe menaxherin, pas së cilës ai kreu vetëvrasje.

Ndërkohë, Byroja Federale e Hetimit (FBI) dhe Shërbimi Postar i SHBA nuk i kanë publikuar emrat e personave të përfshirë në ngjarjen e rëndë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img