Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në qendër të Elbasanit, një i plagosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

1c261f3930c45495638e57df691c5970

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar gjatë mesnatës në qendër të qytetit të Elbasanit. 

Sipas të dhënave të para mësohet se ka pasur shkëmbim zjarri mes dy makinave, që kanë qenë në ecje e sipër. 

Si pasojë ka mbetur i plagosur 23 vjeçari me iniciale ‘K.P’, i cili ndodhet në sallën e reaminacionit në spitalin e Elbasanit.

Ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Artikulli paraprakGazeta Shqiptare
Artikulli tjetërFoto e Ditës

Më shumë

spot_img