Të shtëna me armë zjarri në pikë të mëngjesit, plagoset një grua

Publikuar tek: aktualitet, më 08:26 19-02-2018 Të shtëna me armë zjarri në pikë të mëngjesit, plagoset një grua

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit orët e para të mëngjesit. 

Mësohet se ka pasur të shtëna me armë, dhe si pasojë ka mbetur e plagosur një grua, 44 vjeç me inicialet N.D.

Fillimisht u aludua se kemi të bëjmë me të shtëna me armë zjarri, por pasi policia shkoi në vendngjarje u zbulua se bëhej fjalë për një tentativë për vetëvrasje, arsye e të cilës ende nuk bëhen të ditura.

 Vijon… 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U gjet i vdekur në makinë, policia përmbys dyshimet e para për 22-vjeçarin: Kemi të bëjmë me një vetëvrasje
Rekordi, Shqipëria renditet në vendin e parë në botë për... »
Article Logic
Execution time: 0.012482881546021
array(1) { ["section"]=> string(70) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-pike-te-mengjesit-plagoset-nje-grua-110720" }