Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Orikum, raportohet për të plagosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri raportohet të jenë dëgjuar mbrëmjen e sotme në  Orikum,  në Vlorë. Mësohet se dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin dhe si pasojë është lënduar një prej tyre. I lënduari është dëmtuar nga tyta e armës.

Vlorë/Informacion paraprak:

Në afërsi të portit të jahteve, Orikum, dyshohet se si pasojë e një konflikti të çastit është dëmtuar dyshohet me sende të forta nga persona ende të paidentifikuar, shtetasi E. Sh., 37 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se njëri prej personave të përfshirë në konflikt ka qëlluar një herë me armë zjarri në ajër. Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ka rrethuar zonën dhe vijon krehja e saj për kapjen e autorit/ve. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img