Të shtëna me armë zjarri në një shkollë publike, humbin jetën 5 nxënës dhe profesori

Publikuar tek: bota, më 15:18 13-03-2019 Të shtëna me armë zjarri në një shkollë publike, humbin jetën 5 nxënës dhe profesori

Të shtëna me armë ka pasur ditën e sotme në një shkollë në Sao Paolo në Brazil ku si pasojë kanë humbur jetë 5 nxënës dhe një profesor.

Sipas BBC, 2 adoleshent më armë kanë tentuar që të terrorizojnë shkollën publike e Suzano. 2 adoleshentët janë qëlluar nga forcat e policisë dhe ndodhen tani në spitalin e Sao Paolo-s në gjendje të rëndë për jeten e tyre. Governatori i Sao Paolo ka shprehur mbështetje tek familjet e nxenesve që humben jeten në menyrë të padrejtë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Njihen për hërë të parë në autobus dhe bëjnë seks në sy të pasagjerëve, shoferi njofton policinë (FOTO +16)
Luftoi për të drejtat e grave, avokatja iraniane dënohet me 38 vite burg e 148 goditje me kamzhik »
Article Logic
Execution time: 0.010895967483521
array(1) { ["section"]=> string(90) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-nje-shkolle-publike-humbin-jeten-5-nxenes-dhe-profesori-156301" }