Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Të shtëna me armë zjarri në mes të Shkodrës, plagoset një person, Policia në vendngjarje (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nikolin Huba, 54 vjeç, ka mbetur i plagosur paraditen e sotme në Shkodër, si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta, ndërkohë që në vendngjarje ndodhen forca të shumta policie.  

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 04.09.2021, rreth 10:15, në afërsi të  shkollës Pyjore, Shkodër, në rrethana ende të paqarta është plagosur  me armë zjarri në këmbë, jashtë rrezikut për jetën  shtetasi N. H., 54 vjeç, banues Vau Dejës.

Në vendngjarje kanë mbërritur  menjëherë shërbimet e Policisë ku vijon krehja e zonës për kapjen e autorit. Grupi hetimor nën drejtimine  Prokurorisë  ndodhet në vendngjarje  dhe vijon punë për  sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img