Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, disa persona qëllojnë në ajër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

638c2ee7e4866638cf75ec78d3003eed

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Lezhë, ku raportohet se disa persona të paidentifikuar kanë qëlluar në ajër.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të lënduar, ndërsa dyshohet se personat që që lluan me armë zjarri të jenë larguar me një automjet.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Shëngjini, në afërsi të lagjes “Xhenjo”.

Policia po heton për identifikimin dhe arrestimin e tyre, ndërsa është ndaluar një automjet në Kryebushat të Shkodrës, që dyshohet të jetë i autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img