Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Të shtëna me armë zjarri në Fier, 47-vjeçari gjendet i vdekur në dyqanin e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në lagjen “Kongresi i Përmetit”, në Fier.

Burimet paraprake bëjnë me dije se një 47-vjeçar i identifikuar si Arjan Asllani, banues në Fier, dyshohet se është vrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij “Suvenir”. 

Ngjarja e rëndë  ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:10, teksa 47-vjeçari ka qenë vetëm në dyqan ku dhe ka ndërmarrë aktin ekstrem.

Policia ka shkuar drejt vendngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes së rëndë.

Informacion paraprak:

Sot rreth orës 15:10, në lagjen “Kongresi i Përmetit”, Fier, shtetasi A. A., 47 vjeç, banues në Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij suvenir.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Më shumë

spot_img
spot_img