Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, policia rrethon zonën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën.

Nuk dihet ende nëse ka të plagosur apo viktima.

spot_img

Më shumë

spot_img