Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, policia niset drejt vendngjarjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4db5c459b77652d4a24e2edee6e6bfb2

Të shtëna me armë janë shënuar pasditen e sotme në Elbasan.

Nga burimet paraprake bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘5 Maji’  dhe se nuk ka të lënduar. Nuk dihet ende sesi ka ndodhur ngjarja dhe të përfshirit në këtë konflikt.

Banorët e lagjes kanë thirrur Policinë, e cila ka ngritur grupet e punës dhe është vënë në ndjekje të autorit të dyshuar.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img