Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa të shtënat me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në lagjen numër 17, në qytetin bregdetar, Durrës.

Mësohet se një konflikt mes dy personave ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendgjarje, ku është bërë shoqërimi në polici i dy personave të përfshirë në konflikt, si dhe pritet të merren në pyetje edhe dëshmitarët okularë.

Ende nuk dihen shkaqet për të cilat ka ndodhur ngjarja, por nuk raportohet për viktima.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img