Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, raportohet për të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

78ad2ddba189ae165a5f5189d9408967

Të shtëna me armë zjarri kanë tronditur këtë mbrëmje qytetin e Durrësit.

Nga informacionet paraprake, raportohet për një person të plagosur, identiteti i të cilit ende nuk dihet. Ai është dërguar në Spitalin e Durrësit për mjekim të specializuar, teksa ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore

Policia ka mbërritur në vendgjarje dhe po vijon me kontrollin e zonës, në lagjen nr, 12 të qytetit bregdetar, ndërkohë që bëhet me dije se është identifikuar autori i plagosjes. Autoritetet po krehin zonën për të bërë të mundur arrestimin e tij.

 

Më shumë

spot_img
spot_img