Të shtëna me armë pranë spitalit në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:26 16-01-2019 Të shtëna me armë pranë spitalit në Tiranë Foto ilustruese

Të shtëna me armë raportohen në Tiranë, pranë Qendrës Spitalore Universitare.

Paraprakisht është e paqartë se çfarë ka ndodhur. Forca të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e saj. Nuk raportohet për të plagosur. (Vijon...)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet Kelment Balili: Policia s’mu afrua asnjëherë. Ku kam qëndruar gjithë kohës
Gazetarja zë ngushtë zëvendësministrin e Brendshëm: Kur je anëtarësuar në PS? »
Article Logic
Execution time: 0.01016902923584
array(1) { ["section"]=> string(49) "te-shtena-me-arme-prane-spitalit-ne-tirane-149107" }