Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Të shtëna me armë pranë Portit të Jahteve, Policia: Dyshohet konflikt i çastit, persona të paidentifikuar kanë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës jep informacion lidhur me të shtënat me armë zjarri mbrëmjen e sotme në afërsi të Portit të Jahteve në Orikum të Vlorës.

Sipas policisë, dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti të çastit ndërsa i plagosur me sende të forta, ka mbetur shtetasi E.Sh, 37-vjeç.

Autori ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe më pas dyshohet se ka qëlluar 37-vjeçarin me qytën e pistoletës. Ky i fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autorët nuk janë identifikuar ende.

“Në afërsi të portit të jahteve, Orikum, dyshohet se si pasojë e një konflikti të çastit është dëmtuar dyshohet me sende të forta nga persona ende të paidentifikuar, shtetasi E. Sh., 37 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se njëri prej personave të përfshirë në konflikt ka qëlluar një herë me armë zjarri në ajër.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ka rrethuar zonën dhe vijon krehja e saj për kapjen e autorit/ve.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, bën me dije policia në një njoftim paraprak.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img