Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Të shtëna me armë, plagoset nga e dashura 22-vjeçare Vali Corleone

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Princ Valentino Corleone” është plagsour me armë zjarri.

Policia e Kosovës njofton se ka rënë në pranga një 22-vjeçare e vila dyshohet se ka qëlluar me armë Valentino Corleone.

Vali Corleone ndodhet në spital nën kkujdesine mjekëve jashtë rrezikur për jetën. Rasti në polici është raportuar si “vrasje në tentativë”.

“Nga hetimet e para në vendin e ngjarjes mësohet se e dyshuar në lidhje me rastin është një femër Shqiptare shtetase e Kosovës viti i lindjes (2000), e cila dyshohet se ka shkrepur nga arma.

Për rastin është njoftuar Prokurori i Shtetit i cili ka urdhëruar që të ngritët Kallëzim Penal për ,,Vrasje në tentativë’’ dhe e dyshuara të ndalet në mbajtje për 48 orë , gjersa Policia e Kosovës, Njësiti i Hetimeve Rajonale Gjilan janë duke i hetuar rrethanat e incidentit”, njofton policia.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img