Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Të shtëna me armë në qytetin e ‘mbushur’ me shqiptarë, një person qëllon drejt një këmbësori, tronditen banorët e lagjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Selanik të Greqisë. Një person ende i paidentifkuar ka qëlluar me armë drejt një personi që po ecte në këmbë.

Agresoi ishte duke udhëtuar me një makinë të bardhë në rrugën Kordelio dhe më pas është larguar me shpejtësi. Forca të shumta policie kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e tij.

Mediat greke bëjnë me dije se autori dyshohet se ka qëlluar disa herë, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur tre gëzhoja. Një prej plumbash preku dritaren e një makine të parkuar në zonë, ku po futej një i ri.

Fatkmirësisht nuk ka të lënduar.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img