Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Të shtëna me armë në Pukë, një i ri në gjendje kritike për jetën (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

363869fdf606aa1ae19ec5055a6bdabc

Një 21 vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë në fshatin Kaftall të Pukës.

Mësohet se i riu i plagosur është shtetasi Petrit Biba, i cili është dërguar me urgjencë në spital ku ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Shkaqet ende nuk dihen, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e saj.

Vijon…

 

Më shumë

spot_img