Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Të shtëna me armë në një dyqan, pesë persona të plagosur, autori arrin të largohet nga vendi i ngjarjes me “Ford”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pesë persona kanë mbetur të plagosur në një dyqan pijesh alkoolike në Luziana, Amerikë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të vona të natës dhe sipas informacioneve të policisë autori arriti të largohej nga vendi I ngjarjes me një makinë të bardhë tip “Ford”.

Deri më tani  nuk ka informacione mbi indetitetin e autorit i cili hapi zjarr në dyqan duke lënë të plagosur pesë personat të cilët menjëherë u transportuan drejt spitalit ku mjekët po bëjnë të pamundurën për ti shëptuar.

Brenda 24 orëve të fundit kjo ishte ngjarja e tretë e raportuar në Shtetet e Bashkuara

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img