Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Të shtëna me armë në lokalin e natës, qëllohet për vdekje futbollisti amerikan (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një natë më parë në Karolinën e Veriut.

Studenti dhe lojtari i futbollit amerikan ka ndërruar jetë në spital pas disa të shtënave me armë zjarri që u hapën në një lokal nate.

Najee Ali Baker u qëllua për vdekje në një party të organizuar në ëake Forest University. Të gjithë kanë mbetur dhe janë ende të shokuar nga ngjarja e cila i mori jetën të riut. Trajneri i tij u shpreh se: “Jam ende i shokuar. Mora telefonatën dhe si trajner nuk duhet kurrë të marrësh vesh për lajme të tilla. Ai ishte një djalë i qetë dhe mësonte shumë. Fola me të atin dhe e lajmërova se i biri nuk do të shkonte në shtëpi…”, përfunoi ai mes lotësh, shkruan “Nbcneëyork”.

 


Më shumë