Hapësire reklamuese

Bota

Të shtëna me armë në Kanada, mes të vdekurve 2 policë

Shkruar nga Newsbomb

Mes 4 viktimave të mbetur të vrarë gjatë të shtënave me armë që kanë ndodhur në rrugën Brookside Drive, në qytetin lindor, Nju Brunsuik në Kanada, ishin dhe 2 policë.

Policia kanadeze thotë se ka arrestuar një person të dyshuar për të shtënat.

Policia i bëri apel qytetarëve të evitojnë zonën dhe të qëndronin në banesat e tyre dhe në vende të sigurta.

Incidenti ndodhi rreth orës 07:30 me orën lokale.

Ndërkohë, ende nuk është e qartë se çfarë ka ndodhur. 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese