Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Të shtëna me armë në Florida, 3 të vdekur, mes tyre një fëmijë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre persona, përfshirë një fëmijë kanë mbetur të vdekur pas të shtënave me armë në një dyqan në Florida, thanë autoritetet. 

Ngjarja e rëndë ndodhi në një supermarket në Bulevardin Royal Palm Beach. Sipas autoriteteve, një nga viktimat, dyshohet se është edhe autori i krimit.

Detektivët kanë rrethuar zonën dhe po hetojnë shkaqet e ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img