Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Të shtëna me armë në Fier, digjet dhe një makinë me targa false

spot_img

Lajme të ngjashëm

9b9d7f7432ecd59ce4b73735672d8631

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar pak më parë nga qyteti i Fierit.

Paraprakisht nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndërkohë që është raportuar dhe për një makinë me targa false, e cila ka shpërthyer në flakë.

Makina e djegur është e tipit BMW, kurse targat e saj i përkasin një makine tjetër tip Renault.

Mjeti i djegur është gjetur në lagjen ‘Afrimi i ri’ ndërsa Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Vijon…

 

Më shumë

spot_img